Fantastyczny pomysł na zakup bez depozytu

Wiele osób zastanawia się w jaki sposób mogą kupić dom skoro tak trudno jest uzbierać depozyt. Wiele osób obawia się, że banki będą wymagać wysokiego depozytu ze względu na ich zawód, na czas przebywania w Anglii. Kupno domu w UK jest związane z wieloma aspektami, a depozyt jest jednym z głównych czynników hamujących zakup.

Zakup bez depozytu jest możliwy, natomiast musimy znaleźć sposób na to skąd wziąć te minimum 5%, które wymagają banki w UK. Tak, 5% to minimum, więc jeżeli słyszeliście inne informacje mówiące o tym, że trzeba mieć większy wkład własny doradcy lub wasi znajomi byli w błędzie. Czasami nawet 5% to spore wyzwanie, ale i na to są sposoby.

POŻYCZKA W UK
Są na to rozwiązania. Wszystko zależy od Twojej aktualnej sytuacji. Może się okazać, że przy Twojej zdolności kredytowej depozyt poprostu możesz pożyczyć. Są banki, które oficjalnie akceptują takie źródło naszej pierwszej wpłaty.

DAROWIZNA
Kolejnym sposobem jest darowizna od rodziny, szczególnie mieszkającej poza granicami UK. Może okazać się, że rodzina jest w stanie Ci pomóc albo jesteś w stanie zorganizować środki finansowe w Polsce i dokonać transferu do Anglii.

POŻYCZKA W POLSKIM BANKU
Sporo osób nadal posiada konta w polskich bankach. Jeżeli bank w Polsce udzieli Ci kredytu jest możliwość, aby te pieniądze przeznaczyć na depozyt.

ZASTAW DOMU RODZICÓW (Mieszkających w UK)
Coraz częściej nasi rodacy mają możliwość, aby rodzice pomogli w zakupie nieruchomości, gdyż po kilkunastu latach mieszkania w Wielkiej Brytanii posiadają już dom, który można wykorzystać pod zastaw.

ZASTAW NA OSZCZĘDNOŚCIAH RODZICÓW
Są banki, które pozwalają dokonać zakupu bez depozytu jeżeli rodzicę zgromadzą na swoim koncie odpowiednią kwotę pieniędzy, która umożliwi bankowi zabezpieczenie się na tej gotówce. W międzyczasie rodzice otrzymają procent od banku i nadal pozostaną właścicielami tych pieniędzy. Jest to dobra alternatywa do darowizny.